Найтепліші слова вітань у День народження Алли Олексіївни Рубан - Факультет історичної та соціально-психологічної освіти

Найтепліші слова вітань у День народження Алли Олексіївни Рубан

Факультет історичної та соціально-психологічної освіти > Вітання > Найтепліші слова вітань у День народження Алли Олексіївни Рубан

Сьогодні, 14 квітня 2019 року, День народження святкує кандидат філософських наук, доцент кафедри політології, заступник декана соціоісторичного факультету з наукової роботи ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди», чудова жінка та викладач Алла Рубан.

Люба Алло Олексіївно!

Мислителя життя і чудового філософа щиро вітаємо з цим чудовим днем! Нехай наука Ніцше і Канта, Аристотеля і Платона завжди допомагає знаходити ключ до будь-яких замкнених дверей життя і душі.

Бажаємо щасливого сьогодні і радісного завтра, красивих мрій і їх здійснення. Зичимо завжди залишатися прекрасним викладачем, гідним уваги, високої репутації і глибокої поваги.

Нехай в житті буде безліч можливостей для реалізації своїх ідей, душа живе щастям, а серце б’ється в такт з любов’ю і натхненням. Хочемо, аби у Вашій нелегкій, але такій потрібній роботі завжди буде місце творчості, натхненню, енергійності й запалу.

З повагою професорсько-викладацький та студентський колективи університету

Залишити коментар

Перейти до вмісту