Щирі вітання з нагоди Дня народження Олени Станіславівни Пюри - Факультет історичної та соціально-психологічної освіти

Щирі вітання з нагоди Дня народження Олени Станіславівни Пюри

Факультет історичної та соціально-психологічної освіти > Вітання > Щирі вітання з нагоди Дня народження Олени Станіславівни Пюри

Сьогодні, 6 червня 2019 року День народження святкує кандидат педагогічних наук, старший викладач, заступник завідувача кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи з наукової роботи ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» Олена Станіславівна Пюра.

Шановна Олено Станіславівно!

 Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, подальших успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях. Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, минають негаразди та непорозуміння, а доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення.

Нехай і надалі буде плідною Ваша праця, і кожен новий день буде щедрим на успіхи та перемоги, багатим на радісні звістки, приємні події, особисті досягнення і благородні справи!

Зичимо, аби кожен Ваш день наповнювався найважливішими словами, які зігріватимуть душу, принесуть тепло й добро у Ваше життя!

З повагою професорсько-викладацький та студентський колективи університету

Залишити коментар

Перейти до вмісту