Любов Лохвицька дистанційно долучилася до участі у латвійській конференції «Society. Integration. Education» - Факультет історичної та соціально-психологічної освіти

Любов Лохвицька дистанційно долучилася до участі у латвійській конференції «Society. Integration. Education»

Факультет історичної та соціально-психологічної освіти > Новини факультету > Любов Лохвицька дистанційно долучилася до участі у латвійській конференції «Society. Integration. Education»

22-23 травня 2020 року на платформі Webex відбулася XIV-та Міжнародна наукова конференція «SOCIETY. INTEGRATION. EDUCATION», організована Rezekne Academy of Technologies (Рига, Латвія). Конференція планувалася з очною участю, однак ситуація з коронавірусною інфекцією, що охопила світ, внесла свої корективи.

Заявку на конференцію подавала й викладачка нашого університету заступник декана соціоісторичного факультету з наукової роботи, кандидат педагогічних наук, доцент, професор кафедри психології й педагогіки дошкільної освіти Любов Лохвицька. Саме її тема була однією з тих, які, врешті, було відібрано для участі у презентаційній сесії конференції.

Мовою проведення конференції була англійська, тому всі матеріали викладалися виключно нею, що змотивувало виступаючу до ще серйознішої підготовки.

Зазначимо, що в секції, у якій мала нагоду виступати Любов Василівна, були представлені наукові здобутки колег з різних країн, зокрема Латвії, Литви, США, Великої Британії, Узбекистану, Естонії, Фінляндії та інших.

Попри те, що такий формат участі в наукових заходах й досі залишається для нас дещо незвичним, саме він, вже вкотре, надав змогу отримати новий досвід й розширити коло спілкування в науковій спільноті. Сподіваємося, що участь у конференції прокладе місток для нових угод про наукову співпрацю нашого університету.

Прес-служба соціоісторичного факультету

Залишити коментар

Перейти до вмісту