Сковородинівці взяли участь в українсько-білоруському вебінарі з питань інновацій у дошкільній освіті - Факультет історичної та соціально-психологічної освіти

Сковородинівці взяли участь в українсько-білоруському вебінарі з питань інновацій у дошкільній освіті

Факультет історичної та соціально-психологічної освіти > Новини факультету > Сковородинівці взяли участь в українсько-білоруському вебінарі з питань інновацій у дошкільній освіті

У рамках виконання положень угоди про співпрацю з кафедрою педагогіки дитинства і сім’ї Закладу освіти «Могильовський державний університету імені А. А. Кулешова» (Республіка Білорусь) та кафедрою психології і педагогіки дошкільної освіти Університету Григорія Сковороди в Переяславі, 9 червня 2020 року відбувся IV Міжнародний науково-методичний вебінар «Інноваційні технології в дошкільній освіті». Урочисте відкриття здійснювали декан факультету педагогіки і психології дитинства Могильовського державного університету імені А. А. Кулешова, кандидат педагогічних наук, доцент Ірина Комарова та заступник декана соціосторичного факультету сковородинівського університету з навчальної роботи, кандидат історичних наук, доцент Василь Дудар.

У цьогорічному вебінарі, у зв’язку з карантинними заходами, взяли участь лише члени кафедр. Зокрема, представниками Університету Григорія Сковороди в Переяславі були: кандидат педагогічних наук, доцент, професор кафедри психології і педагогіки дошкільної освіти, заступник декана соціоісторичного факультету з наукової роботи Любов Лохвицька; кандидат філософських наук, доцент, заступник завідувача кафедри психології і педагогіки дошкільної освіти з наукової роботи Тамара Андреєва; доктор психологічних наук, доцент, професор кафедри психології і педагогіки Наталія Харченко; кандидат педагогічних наук, доцент Світлана Дем’яненко та кандидат педагогічних наук, доцент Олена Борисова; аспірант, викладач Юлія Кролівець.

У ході вебінару присутні заслуховували доповіді від білоруських колег та обговорювали назрілі питання в дошкільній освіті, що мають місце як в українській освітній системі, так і в білоруській. Від імені українських науковців власні напрацювання науково-дослідницької діяльності презентувала Наталія Харченко, яка виступила з доповіддю «Психолінгвістичні особливості розуміння дітьми дошкільного віку переносного значення прислів’їв».

Слова вдячності за сприяння у виконанні положень угоди про спільну науково-педагогічну діяльність пролунали від завідувача кафедри педагогіки дитинства і сім’ї, кандидата педагогічних наук, доцента Закладу освіти «Могильовський державний університету імені А. А. Кулешова» Ольги Прокоф’євої.

Наостанок вебінару науковці обох країн-учасниць висловили схвалення саме такого формату співробітництва, а також дійшли згоди у прийнятті рішення щодо того, що, зважаючи на тотожність проблем пошуку інноваційних підходів у дошкільній освіті як в українській освітній системі, так і в білоруській, вагомим моментом є й очне обговорення спільних актуальних питань. Також було окреслено коло подальших кроків для продовження плідної співпраці між зазначеними кафедрами білоруського закладу вищої освіти та сковородинівського.

Прес-служба соціоісторичного факультету

ФОТОГАЛЕРЕЯ

Gallery Grid 3 Columns No Space

Full / Hover With Center Title

Залишити коментар

Перейти до вмісту