Уже всьоме відбулася конференція «Перспективи розвитку сучасної психології» - Факультет історичної та соціально-психологічної освіти
Факультет історичної та соціально-психологічної освіти > Новини факультету > Уже всьоме відбулася конференція «Перспективи розвитку сучасної психології»

Сьогодні, 15 жовтня 2020 року, на онлайн-платформі Zoom проходила VII Всеукраїнська науково-практична конференція молодих учених «Перспективи розвитку сучасної психології». Активними учасниками заходу були студенти та аспіранти спеціальності 053 «Психологія».

До заходу долучилися декан факультету історичної і соціально-психологічної освіти, доктор політичних наук, професор кафедри політології Борис Дем’яненко; проректор університету з наукової роботи та інноваційної діяльності, кандидат історичних наук, доцент Василь Дудар; завідувач кафедри психології, кандидат психологічних наук, професор Галина Хомич та професорсько-викладацький склад кафедри.

Доповідачі презентували актуальні теми сьогодення, висвітлювали прогресивні ідеї, ділилися власними практичними здобутками, які ґрунтовно вивчаються та захищаються у магістерських проектах.

Актуалізувалися проблеми емоційного інтелекту, психоемоційної зрілості індивіда, вікові аспекти дитячо-батьківських взаємин та адаптивних можливостей дітей, творче самовираження осіб з інвалідністю, психопрофілактика тривожних станів тощо. Розкривалася специфіка діяльності психолога у сфері бізнесу, тайм-менеджменту сучасної ділової людини, способи активації і відновлення психічного ресурсу та збереження психосоматичного здоров’я людини.

Результати наукових досягнень будуть опубліковані у черговому VІІ Збірнику наукових праць «Перспективи розвитку сучасної психології».

Оргкомітет щиро дякує всім, хто долучився до конференції, оскільки кожен з Вас здійснив цінний вклад в особистісне та професійне зростання як себе, так і ближнього.

Прес-центр кафедри психології

Схожі новини

Уже завтра, 18 грудня, вп’ятнадцяте відбудеться науково-практична конференція «Психолінгвістика в сучасному світі»
17.12.2020Опублікував