Сердечні вітання Наталії Валентинівні Харченко із присвоєнням вченого звання професора - Факультет історичної та соціально-психологічної освіти

Сердечні вітання Наталії Валентинівні Харченко із присвоєнням вченого звання професора

Факультет історичної та соціально-психологічної освіти > Новини факультету > Сердечні вітання Наталії Валентинівні Харченко із присвоєнням вченого звання професора

У вівторок, 16 березня 2021 року, відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України від 09.02.2021 р. № 157 «Про затвердження рішень Атестаційної колегії Міністерства щодо присвоєння вчених звань від 09 лютого 2021 року», на засіданні ректорату було урочисто вручено атестат, який засвідчує, що доктору психологічних наук, доценту кафедри психології і педагогіки дошкільної освіти Наталії Харченко присвоєно вчене звання професора.

Колектив кафедри психології і педагогіки дошкільної освіти факультету історичної і соціально-психологічної освіти Університету Григорія Сковороди в Переяславі щиро радіє і вітає Наталію Валентинівну із ще одним досягненням, здобутком та гідним і по праву заслуженим визнанням працелюбності та професіоналізму. Бажаємо Вам реалізації нових задумів, творчого натхнення та успіхів у всіх починаннях!

Нагадаємо, що в середині грудня 2020 року на розгляд членів Вченої ради університету надійшла заява доктора психологічних наук Наталії Харченко з проханням розглянути на засіданні питання щодо присвоєння їй вченого звання професора. Серед інших цю заяву було підтримано переважною більшістю голосів.

Прес-центр кафедри психології і педагогіки дошкільної освіти

Перейти до вмісту