Кафедра філософії і соціальної антропології імені професора І.П. Стогнія

Стогнія

Кафедра філософії і соціальної антропології імені професора І.П. Стогнія є загальноуніверситетською, яка здійснює підготовку за третім (науковим) рівнем вищої освіти за спеціальністю 033 «Філософія» та забезпечує викладання філософських і соціально-гуманітарних дисциплін для підготовки студентів за першим (бакалаврським) та другим (магістерським) рівнем вищої освіти всіх спеціальностей. З метою формування теоретичних та практичних знань, умінь та інших компетентностей у здобувачів вищої освіти, навчальний процес забезпечують 12 науково-педагогічних працівників, з яких 3 доктори філософських наук, 1 доктор історичних наук, 8 кандидатів філософських наук.

Першим і незмінним завідувачем кафедри філософії з дня її заснування по травень 2019 року був доктор філософських наук, професор, заслужений працівник освіти України, повний кавалер ордена «За заслуги», Лауреат Міжнародної премії імені Григорія Сковороди Іван Петрович Стогній. З вересня 2019 року очолює кафедру кандидат філософських наук, доцент Харченко Лариса Миколаївна, яка поєднує викладацьку, організаційну та науково-дослідницьку діяльність з інноваційними підходами нової української школи.

Професорсько-викладацький склад кафедри забезпечує викладання на високому науково-теоретичному і методичному рівні філософських і соціологічних дисциплін, провадить наукову діяльність у галузі філософії; підвищує професійний рівень, педагогічну майстерність; дотримується норм педагогічної етики, моралі, поважає гідність студентів, прищеплює їм любов до України; розвиває у студентів самостійність, ініціативу, творчі здібності; дотримується вимог законів України «Про освіту», «Про вищу освіту», інших нормативних вимог у сфері здійснення освітньої діяльності, Статуту ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет мені Григорія Сковороди», Положення про кафедру філософії імені професора І.П.Стогнія ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет мені Григорія Сковороди», Положення про навчально-методичне забезпечення навчальних дисциплін у ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет мені Григорія Сковороди» тощо.

Кафедра філософії імені професора І. П. Стогнія творчо співпрацює з Інститутом філософії імені Г. С. Сковороди НАН України, Інститутом вищої освіти НАПН України, Міжнародним космологічним товариством, факультетами й кафедрами вищих навчальних закладів України, Польщі, Чехії, Китаю, Німеччини, Туреччини та ін. на яких здійснюється підготовка філософів та фахівців інших спеціальностей соціально-філософського блоку. Викладачі кафедри є активними учасниками Всеукраїнських та Міжнародних науково-практичних конференцій, семінарів та форумів.

КЕРІВНИЦТВО

Рик С.М.

Рик Сергій Миколайович

кандидат філософських наук, доцент

Завідувач кафедри філософії і соціальної антропології імені професора І.П. Стогнія

ЗАСТУПНИКИ

Юхименко Н.Ф.

Юхименко Наталія Федорівна

Заступник з наукової роботи

Харченко Л.М.

Харченко Лариса Миколаївна

Заступник з навчально-методичної роботи

СКЛАД

Полисаєв О.П.

Полисаєв
Олександр Павлович

доктор філософських наук, професор

Кравченко О.П.

Кравченко Олена Петрівна

кандидат філософських наук, доцент

Заступник завідувача кафедри з навчально-методичної роботи

Левченко Л.Ю.

Левченко Леся Юріївна

Левченко І.М.

Левченко Інна Миколаївна

кандидат історичних наук, доцент

Рик М.С.

Рик Микола Сергійович

викладач

(за сумісництвом)

СТАРШИЙ ЛАБОРАНТ

Тютюнник Р.М.

Тютюнник Руслана Миколаївна

ГРАФІК РОБОТИ

Пн. – Пт. – 830–1700
Сб. – Нд. – вихідний

Обідня перерва: 1230–1300

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Адреса: 08401, м. Переяслав-Хмельницький, вул. Сухомлинського, 30, корпус № 1, поверх № 3, каб. 323.

+38 (04567) 5-37-62

philosophic.department@ukr.net