Кафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи

Скринька довіри

Перший набір студентів на спеціальність «Соціальна педагогіка» здійснено у 1998 році. Спеціальність існувала на кафедрі педагогіки, яку до 2001 року очолювала кандидат педагогічних наук, доцент Шапран О.І., а в 2002 році – кандидат педагогічних наук, доцент Підборський Ю.Г.

Кафедра соціальної педагогіки як окремий підрозділ при факультеті педагогіки і психології створена у 2002 році. У 2003 р. завідувачкою кафедри було призначено кандидата педагогічних наук, доцента Різник Л.М.

За цей період кафедра пройшла акредитацію спеціальності за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр» та ліцензування – за окр «спеціаліст».

У 2004 році кафедру очолює доктор педагогічних наук, професор Оржеховська В.М., і в цей період проходить акредитація окр «спеціаліст» та ліцензування за окр «магістр».

З 2005 року кафедру перейменовують на кафедру загальної та соціальної педагогіки, яку очолює доктор педагогічних наук, професор Євтух М.Б, а з 2009-го., – доктор педагогічних наук, професор Шапран О.І. У 2010 році кафедру загальної та соціальної педагогіки реорганізовано у дві кафедри: педагогіки і соціальної педагогіки та освіти дорослих. З 2010 року і до тепер кафедру очолює кандидат педагогічних наук, професор Мазоха Дмитро Степанович. З 1.09.2016 року кафедра має назву «Соціальної педагогіки і соціальної роботи».

Використання викладачами кафедри сучасних інноваційних технологій, нових технічних засобів навчання, елементів дистанційного навчання сприяє ефективному викладанню дисциплін спеціальності.

Кафедрою забезпечується читання соціально-педагогічних дисциплін, дисциплін соціальної роботи на факультеті педагогіки і психології , а також  дисциплін «Основи теорії ґендеру» та «Основи професійної орієнтації» на інших факультетах університету.

КЕРІВНИЦТВО

Мазоха Д.С.

Мазоха Дмитро Степанович

кандидат педагогічних наук, професор

Завідувач кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи

ЗАСТУПНИКИ

Гуцуляк Л.І.

Гуцуляк Лідія Іллівна

кандидат педагогічних наук, старший  викладач

Заступник завідувача кафедри
з навчальної роботи

Різник Л.М.

Різник Любов Миколаївна

кандидат педагогічних наук, доцент

Заступник завідувача кафедри з наукової роботи

СКЛАД

Оржеховська В.М.

Оржеховська
Валентина Михайлівна

доктор педагогічних наук, професор

Усик О.Ф.

Усик Олена Федорівна

Янц Н.Д.

Янц Наталія Дмитрівна

Перхайло Н.А.

Перхайло Неля Антонівна

кандидат педагогічних наук, старший викладач

Погребна

Погребна Людмила Миколаївна

старший викладач

СТАРШИЙ ЛАБОРАНТ

Музика О.М.

Музика Оксана Михайлівна

ГРАФІК РОБОТИ

Пн. – Пт. – 830–1700
Сб. – Нд. – вихідний

Обідня перерва: 1230–1300

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Адреса: 08401, м. Переяслав-Хмельницький, вул. Сухомлинського, 30, корпус № 1, поверх № 3, каб. 319.

+38 (04567) 5-37-92

phdpusoc_ped@i.ua